Аксесуари для бару та сервірування

Украшение «Вилочка-бабочка» 1000шт./уп.

Прикраса «Вилочка-метелик» 1000шт./уп.

--- грн

Прикраса «Вилочка-метелик» 1000шт./уп.

Замовити
Украшение «Вилочка-цветочек» 1000шт./уп.

Прикраса «Вилочка-квіточка» 1000шт./уп.

--- грн

Прикраса «Вилочка-квіточка» 1000шт./уп.

Замовити
Трубочки для коктейля, 200шт./уп.

Трубочки для коктейлю, 200шт./уп.

27,00 грн

Трубочки для коктейлю, 200шт./уп.

Замовити
Мешалки «Ананас», 100шт./уп.

Мішалки "Ананас", 100шт./уп.

--- грн

Мішалки "Ананас", 100шт./уп.

Замовити
Шпажки «Сердце» 1000шт./уп.

Шпажки "Серце" 1000шт./уп.

--- грн

Шпажки "Серце" 1000шт./уп.

Замовити
Шпажки «Шпага» 1000шт./уп.

Шпажки "Шпага" 1000шт./уп.

108.00 грн

Шпажки "Шпага" 1000шт./уп.

Замовити


Одноразові аксесуари для бару та сервірування

Інтернет-магазин ПП Стеценко радий представити продукцію, яка буде цікава, корисна та необхідна:

Аксесуари для бару та сервірування столу виготовляють із полістиролу, безпечного, якісного пластику, що виготовляються на актуальному, сертифікованому оснащенні.

Купити шпажки одноразові оптом

Купить пластиковые одноразовые шпажки с доставкойШпажки одноразові із пластику використовують як елемент для прикраси столу, як заміну десертних вилок. Привабливий зовнішній вигляд декоративних шпажек внесе на стіл яскраві нотки свята і створить повноцінне святкове сервірування, додасть страв вишуканості.Шпажки – невід'ємний атрибут для сервірування шведського столу. Без шпажки канапе – не канапе, адже пластикові шпажки скріплюють кілька продуктів у канапе та забезпечують зручну подачу цих мініатюрних закусок. Канапе на шпажках дуже практична, зручна закуска на будь-якому столі. Яскраві, різнокольорові шпажки зустрінуть із захопленням і на дитячому святі. Верхній кінець шпажки не гострий, а округлений або увінчаний хитромудрими фігурками.
Стримані, суворі шпажки в єдиній гамі кольорів підійдуть для класичного столу.
Шпажки з фігурками підійдуть для веселої, дружньої компанії чи дитячого свята.
Купити шпажки для канапе у нашому інтернет-магазині із пластику можна недорого, оскільки, будучи оптовим постачальником, ЧП Стеценко може дозволити реалізувати пластикову одноразову продукцію дешевше, ніж інші.

Купити палички для коктейлів оптом

Який бар буває без вишуканих, красивих, складних коктейлів? Декоративні палички для коктейлів вдало і назавжди впишуться в асортименти придбаних товарів для бару. Такі палички для коктейлів і змішують інгредієнти напою і прикрашають келих з коктейлем..
Купити декоративні палички для прикраси та змішування коктейлів у високих келихах у нас можна недорого. Яскраві змішувачі для коктейлів реалізуються у зручних, індивідуальних упаковках по 100 штук, що дуже зручно та вигідно власникам барів.

Купить коктейльные трубочки оптом с доставкой

Купити коктейльні трубочки оптом

Коктейльні трубочки, як аксесуари для бару, дуже популярні та затребувані. Адже коктейльні трубочки є актуальними і для алкогольних, і для безалкогольних коктейлів у барі. Крім того, трубочки для коктейлю доречні і для дорослих, і для дітей.
Всі коктейльні трубочки можна купити і в максі-упаковках. Також трубочки для коктейлю випускаються зі спеціальним гофрованим вигином, що надає максимального комфорту при їх використанні. Тобто трубочки для коктейлю можна застосовувати у вертикально прямому вигляді і зігнути завдяки зручній гофрі під зручним кутом і насолоджуватися напоями.
Кольорові трубочки для коктейлю купити оптом та недорого коштує у нас! Ціна на коктейльні трубочки буде вигідною для всіх!

Купити аксесуари для бару оптом можна вже за сумою замовлення від 300 грн. Якщо виникли питання, ви можете до нас звернутися у зручному для вас режимі зв'язку!

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Залишіть свої дані і ми з вами зв'яжемося найближчим часом