Столові прибори

Вилка одноразовая белая, 100шт./уп.

Вилка одноразова біла, 100шт./уп.

27,50 грн

Вилка одноразова біла, 100шт./уп.

Замовити
Нож одноразовый «Super», 100шт./уп.

Ніж одноразовий "Super", 100шт./уп.

--- грн

Ніж одноразовий "Super", 100шт./уп.

Замовити
Нож обычный белый, 100шт./уп

Ніж звичайний білий, 100шт./уп

33,00 грн

Ніж звичайний білий, 100шт./уп

Замовити
Ложка столовая белая, 100шт./уп.

Ложка столова біла, 100шт./уп.

43,00 грн

Ложка столова біла, 100шт./уп.

Замовити
Ложка десертная белая, 100шт./уп.

Десертна ложка біла, 100шт./уп.

43,00 грн

Десертна ложка біла, 100шт./уп.

Замовити
Ложка чайная белая, 200шт./уп.

Ложка чайна біла, 200шт./уп.

35.20 грн

Ложка чайна біла, 200шт./уп.

Замовити


Купити одноразові столові прилади оптом

Все більше приладдя, яке використовується на кухні, виробники виготовляють одноразовими, із пластику. Столові прилади, як найчастіше використовувані приладдя для їжі, є одними з найбільш затребуваних предметів, які виготовляють із пластику, 100% придатного для контактування з харчовою продукцією та безпечної для здоров'я людини.

Купити столові прилади оптом та дрібним оптом рентабельніший в інтернет-магазині ПП Стеценко, оскільки, будучи оптовим постачальником одноразового посуду, гарантуємо мінімальну ціну на запропонований товар. Одноразові столові прилади в асортименті в максі упаковках універсальні та практичні.

Купити одноразові ложки та виделки

Ложки одноразові в герметичних упаковках доступні в інтернет-магазині ПП Стеценко у звичних для традиційного посуду об'ємах:Купить одноразовые столовые приборы оптом в Украине

Ложки одноразові необхідні і в кафе з великим потоком людей для забезпечення гігієни прийому їжі, для полегшення праці працівникам та в умовах зайнятості, коли ретельно вимити посуд складно.

Європейська культура прийому їжі, крім ложок, передбачає ножі та виделки. Одноразовими вилками зручно наколювати їжу, не торкаючись її руками. А ножі підвищеної міцності чудово ріжуть м'ясо, піцу, пироги і т.д. Одноразовими ножами зручно намазувати паштети, вершкове масло, ікру та інші маси на тости, хліб, булочки.

Пластикові ножі підвищеної міцності додадуть додатковий комфорт процесу їди на відпочинку, в кафе, вдома, на природі, дачі.

Мішалки одноразові пластикові

Купить пластиковые размешивалки с доставкой по Украине и ДнепропетровскуВендингові автомати, які готують чай, каву, латте та інші напої, стоять практично в будь-якому супермаркеті. При замовленні з'являється склянка з вибраним напоєм, який необхідно перемішати, якщо напій додається порція цукру. І не завжди виходить гарячий напій випити, не відходячи вендінгового автомата. Напої більшість п'ють на ходу і розмішують так само, на ходу. Перемішувати каву або чай в автомобілі, при ходьбі спеціальною одноразовою пластиковою мішалкою зручно, зменшується ризик пролити вміст склянки з напоєм. Форма мішалки дозволяє легше розмішувати цукор у склянці, не розплескуючи рідину на ходу, на відміну від таких самих маніпуляцій з ложкою. Специфічна конструкція мішалки спрощує перемішування. Рідина, при перемішуванні, вільно проходить крізь отвори в мішалці, не перешкоджаючи руху розмішування. Мішалки з полістиролу призначені для використання в гарячому середовищі, чай/каві.

Ви власник вендінгового автомата? Подбайте про своєчасне наповнення автомата: Купити мішалки для вендиногових автоматів у будь-якій кількості в супермаркеті проблематично, а замовити в нашому інтернет-магазині не важко.

Купити пластикові столові прилади оптом

Всі наші пластикові столові прилади виготовляють із якісного безпечного харчового пластику. Одноразові ложки, вилки, ножі, розмішувачі з пластику мають невелику вагу та низьку ціну. Виробництво посуду проходить згідно з нормами СЕС. При виробництві наших одноразових столових приладів використовується пластик високої якості. Кондиційна базова сировина для виробництва одноразового посуду, у тому числі й для столових приладів, сучасні технологічні процеси виготовлення, дотримання умов зберігання – знаходяться під контролем досвідчених майстрів.Купить пластиковые столовые пприборы оптом в Украине

Якщо ви вирішили:

за гарною ціною у надійного продавця для себе, для розвитку та комфорту бізнесу, звертайтесь до нас у зручному для вас режимі зв'язку. Швидку обробку та доставку замовлення в будь-яку точку України гарантує ЧП Стеценко. Купити одноразові столові прилади можна оптом та дрібним оптом від 300 грн.

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Залишіть свої дані і ми з вами зв'яжемося найближчим часом