Паперовий посуд

Стакан бумажный белый 110мл., 50шт/уп.

19,00 грн

Стакан бумажный белый 180мл., 50шт/уп.

22,00 грн

Стакан бумажный с рисунком 110мл., 50шт/уп.

19,00 грн

Стакан бумажный с рисунком, 180мл., 50шт/уп.

22,00 грнПапір оптом в Україні

Паперовий одноразовий посуд виготовляється із натуральної сировини. Паперовий посуд та паперові одноразові склянки мають привабливий зовнішній вигляд, чудово справляються зі своїми функціями, а утилізація такого одноразового паперового посуду не надає несприятливого впливу на навколишнє середовище.

Паперові склянки та інший паперовий посуд виготовлені з високоякісного, міцного, тонкого картону. Зовнішній бік паперових склянок покритий ламінацією. Ламінація зовнішнього боку паперового посуду запобігає передчасному розмоканню посуду. Оскільки без ламінації зовнішньої сторони паперових склянок відбудеться наступне: наливаючи холодну рідину в склянку, утворюється конденсат на звороті паперових стаканчиків, під впливом якого паперовий посуд швидше розмокає та втрачає свої функції. На зовнішній бік паперових склянок нанесені привабливі малюнки, завдяки яким одноразовий посуд має привабливий, святковий вигляд.

При виробництві паперового посуду не використовується клей для з'єднання стиків під час надання належної форми склянкам. Краї паперових склянок стикуються та міцно з'єднуються за допомогою застосування найсучасніших технологій виробничого обладнання, безклеєве з'єднання.

Купити одноразовий паперовий посуд

Купить бумажную посуду оптом в Украине

Якщо необхідно купити паперовий посуд, скористайтеся її перевагами:

Ви вирішили купити паперовий посуд оптом або дрібним оптом для заходу або побутових потреб, зв'яжіться з нами у зручний для вас спосіб, доставка паперового посуду здійснюється в будь-яке місто України. Умови купівлі оптового або дрібнооптового продажу паперового посуду, при співпраці з нашою компанією, вигідні кожному: і підприємцям, і компанії, і поодинокій людині.

Ми є оптовим постачальником, тому ціна на паперовий посуд у нас значно нижче, ніж у фірм, які займаються роздрібним перепродажем!

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Залишіть свої дані і ми з вами зв'яжемося найближчим часом