Пластиковий посуд

Вилка одноразовая белая, 100шт./уп.

27,50 грн

Нож обычный белый, 100шт./уп

33,00 грн

Ложка столовая белая, 100шт./уп.

43,00 грн

Ложка десертная белая, 100шт./уп.

43,00 грн

Ложка чайная белая, 200шт./уп.

35.20 грнКупити одноразовий пластиковий посуд

Ми часом не звертаємо належної уваги на всі зручності, які нас оточують, оскільки звикли до блага сучасності. До них можна віднести види пластикової продукції, яка застосовується та використовується на кожному кроці – це пластиковий посуд. Пластиковий одноразовий посуд стає все більш поширеним і навіть незамінним і тому купити пластиковий посуд в роздріб та оптом необхідно часто.
Зручність пластикового одноразового посуду безперечно, а його переваги викликають бажання й надалі використовувати одноразовий посуд. На всі види одноразової пластикової продукції, в якій галузі застосування вони не використовувалися, розподіляються однакові переваги:Купить пластиковую посуду с доставкой по Украине и Днепропетровску

  1. Пластиковий посуд не б'ється;
  2. У пластикового одноразового посуду мінімальна вага.
  3. При зберіганні пластикового посуду не потрібно багато місця.
  4. У герметичній упаковці весь одноразовий посуд стерильний.
  5. Пластиковий одноразовий посуд не потребує подальшого догляду.
  6. Відсутня необхідність придбання додаткових миючих засобів для посуду.
  7. Не витрачається час на чищення чи миття одноразового посуду.
  8. Найнижча ціна одноразового пластикового посуду доступна всім.

Найбільш поширеною сферою застосування одноразового посуду прийнято вважати сферу громадського харчування. Одноразова продукція ділиться за певними групами. Недоліки застосування одноразового посуду практично повністю відсутні при дотриманні всіх норм та наданих вимог.

Правило, якому слід суворо відповідати, - це не можна використовувати товар повторно!

Пластиковий посуд оптом в Україні

Купить одноразовую пластиковую посуду оптомІнтернет-магазин пластикової та паперової одноразової продукції забезпечить клієнта всім необхідним для повноцінного сервірування столу як на природі, так і в міських умовах і для компанії, і для організації:

З нашими одноразовими столовими приладами, тарілками та склянками Ви не тільки повністю сервіруєте стіл у будь-яких умовах, але й забезпечите бізнес необхідним, якісним, недорогим одноразовим пластиковим посудом, який полегшить роботу співробітникам та відвідувачам будь-якої торгової точки. Крім того, рішення купити одноразовий посуд оптом збереже час, гроші замовника.

Виробництво пластикового посуду проходить згідно з вимогами та нормами санітарно-епідеміологічної служби під контролем кваліфікованих спеціалістів.

Пластиковий посуд оптом з доставкою

Купити одноразовий пластиковий посуд варто у надійних підрядників. ЧП Стеценко за роки продажів зарекомендував себе постачальником, що заслуговує на довіру. Пластиковий посуд, який ми реалізуємо, зустрічається повсюдно, оскільки наш магазин одноразового посуду дає можливість клієнту придбати продукцію за найнижчими цінами. Купити пластиковий посуд оптом у нашому інтернет-магазині можна вже від 300 грн. У разі виникнення питань зв'яжіться з нами у зручному для Вас режимі.

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Залишіть свої дані і ми з вами зв'яжемося найближчим часом