Продукція

Вилка одноразовая белая, 100шт./уп.

Вилка одноразова біла, 100шт./уп.

27,50 грн

Вилка одноразова біла, 100шт./уп.

Замовити
Нож одноразовый «Super», 100шт./уп.

Ніж одноразовий "Super", 100шт./уп.

--- грн

Ніж одноразовий "Super", 100шт./уп.

Замовити
Нож обычный белый, 100шт./уп

Ніж звичайний білий, 100шт./уп

33,00 грн

Ніж звичайний білий, 100шт./уп

Замовити
Ложка столовая белая, 100шт./уп.

Ложка столова біла, 100шт./уп.

43,00 грн

Ложка столова біла, 100шт./уп.

Замовити
Ложка десертная белая, 100шт./уп.

Десертна ложка біла, 100шт./уп.

43,00 грн

Десертна ложка біла, 100шт./уп.

Замовити
Ложка чайная белая, 200шт./уп.

Ложка чайна біла, 200шт./уп.

35.20 грн

Ложка чайна біла, 200шт./уп.

Замовити


Магазин пластикового посуду

Магазин одноразового посуду ПП Стеценко займається продажем паперової і пластикової посуду, яка призначена полегшити побут та забезпечити гігієнічність споживання їжі та напоїв у різноманітних умовах.

Найпопулярніша пластикова продукція в магазині одноразового посуду на вигідних умовах для всіх:

При покупці на суму від 1200 грн. пластикової або паперової продукції кожен може зробити покупку в нашому. магазин одноразового посуду з доставкою у будь-який регіон України.

Інтернет-магазин пластикового одноразового посуду

Интернет-магазин одноразовой посуды с доставкой по Днепропетровску и УкраинеВсі ці товари та багато інших у широкому асортименті представлені у нашому інтернет-магазині пластикового посуду. Запропонована одноразова продукція широко відома споживачеві вже багато років і добре зарекомендувала себе. Одноразові товари, які ми реалізуємо в інтернет-магазині одноразової продукції ПП Стеценко, давно включені в популярний асортимент товарів на полицях супермаркетів. Приватні підприємці точок харчування, кафе, бістро, власники вендингових автоматів, барів та керінгових компаній, приватні особи довіряють нашій продукції та компанії у плані співробітництва.

Якісний харчовий пластик, з якого виготовляється одноразова продукція, безпечна для здоров'я людини. А сертифіковане сучасне виробництво одноразової продукції регулюється досвідченими фахівцями. Крім того, безперечною перевагою співпраці з ЧП Стеценко є низькі ціни на одноразові товари, які ми гарантуємо нашим клієнтам, оскільки є великим оптовим постачальником пластикової та паперової одноразової продукції. Купити одноразовий посуд в інтернет-магазині одноразової продукції ЧП Стеценко вигідно, надійно та практично.

З питань придбання одноразової пластикової продукції та співпраці звертайтеся до нас у будь-якому зручному режимі: електронному, телефонному. Інтернет-магазин одноразового посуду та інших одноразових товарів ЧП Стеценко завжди радий клієнтам!

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Залишіть свої дані і ми з вами зв'яжемося найближчим часом