Набори посуду одноразового

Набор ложек чайных, 10 шт./уп.

Набір чайних ложок, 10 шт./уп.

3,40 грн

Набір чайних ложок, 10 шт./уп.

Замовити
Набор одноразовых вилок, 10шт./уп.

Набір одноразових вилок, 10шт./уп.

5,70 грн

Набір одноразових вилок, 10шт./уп.

Замовити
Набор одноразовых вилок, 20шт./уп.

Набір одноразових вилок, 20шт./уп.

10,56 грн

Набір одноразових вилок, 20шт./уп.

Замовити
 
Набор одноразовых ложек столовых, 10шт./уп.

Набір одноразових ложок їдалень, 10шт./уп.

7,50 грн

Набір одноразових ложок їдалень, 10шт./уп.

Замовити
Набор одноразовых ложек столовых, 20шт./уп.

Набір одноразових ложок їдалень, 20шт./уп.

13,92 грн

Набір одноразових ложок їдалень, 20шт./уп.

Замовити
Набор одноразовых ножей, 10шт./уп.

Набір одноразових ножів, 10шт/уп.

4,92 грн

Набір одноразових ножів, 10шт/уп.

Замовити


Купити набори одноразового посуду

СТЕТС-ППЛАСТИК пропонує купити готові набори посуду одноразового на вигідних умовах за низькою ціною з якісної сировини:

Купить наборы посуды одноразовой пластиковой оптом с доставкой по УкраинеЧому в нашому інтернет-магазині можна купити одноразовий посуд за низькими цінами? Тому що СТЕТС-ППЛАСТИК є прямим оптовим постачальником одноразової продукції.
Набори одноразового посуду, які реалізує СТЕТС-ППЛАСТИК виробляються тільки з якісних матеріалів на сертифікованому, сучасному виробництві під наглядом фахівців.

Хоча лідерами продажів серед одноразової пластикової продукції є склянки, нині дедалі більше з'являється попит на набори одноразового посуду.

Серед різноманітного асортименту наборів одноразового пластикового посуду обов'язково знайдеться відповідний набір, який включає саме ті столові прилади, які необхідні саме вам.

Набори одноразового посуду оптом

Готові комплекти одноразового посуду одного виду розфасовано в індивідуальні упаковки по десять або двадцять штук. Такі готові комплекти одноразового посуду універсальні і дуже зручні як для застосування в міських умовах, так і на природі. Такі одноразові комплекти посуду підходять і власникам торгових точок, і практичним господарям, і офісу, і компаніям, які займаються організацією заходів.

А укомплектовані набори одноразового посуду 3в1, 4 в1 і 5 в 1 включають всі необхідні столові прилади для повноцінного сервірування столу і розраховані на 10 персон. Залежно від того, яка їжа буде подана, залежатиме і вибір набору одноразового посуду. Адже набагато простіше після застілля зібрати використані набори одноразового посуду в сміттєві пакети та утилізувати, ніж використовувати традиційний посуд.
Купити набори одноразового пластикового та паперового посуду, значить: не треба переживати з приводу доставки важкого та об'ємного традиційного посуду до місця відпочинку або проведення заходів, жодних розбитих улюблених наборів посуду, ніякого наступного миття неймовірної кількості посуду та жодних нервів.

Не варто забувати про культуру утилізації пластикового одноразового посуду.

Ви хочете купити набори одноразового посуду? оптом чи дрібним оптом? У нашому інтернет-магазині купити набори одноразового посуду та іншу одноразову продукцію можна вже від 300 грн. З будь-яких питань до нас можна звернутися у зручному для вас режимі зв'язку.

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Залишіть свої дані і ми з вами зв'яжемося найближчим часом