Пластикові склянки

Стакан прозрачный 80мл., 100шт./уп.

Склянка прозора 80мл., 100шт./уп.

19,00 грн

Склянка прозора 80мл., 100шт./уп.

Замовити
Стакан прозрачный 100мл., 100шт./уп.

Склянка прозора 100мл., 100шт./уп.

20,00 грн

Склянка прозора 100мл., 100шт./уп.

Замовити
Стакан прозрачный 180мл. ПГУ, 100шт./уп.

Склянка прозора 180мл. ПГУ, 100шт./уп.

23,00 грн

Склянка прозора 180мл. ПГУ, 100шт./уп.

Замовити
Стакан прозрачный 180мл. Андрекс, 100шт./уп.

Склянка прозора 180мл. , 100шт./уп.

23,00 грн

Склянка прозора 180мл. , 100шт./уп.

Замовити
Стакан прозрачный 200мл. Андрекс, 100шт./уп.

Склянка прозора 200мл. Андрекс, 100шт./уп.

29,40 грн

Склянка прозора 200мл. Андрекс, 100шт./уп.

Замовити
Стакан прозрачный 200мл., 100шт./уп.

Склянка прозора 200мл., 100шт./уп.

--- грн

Склянка прозора 200мл., 100шт./уп.

Замовити


Пластикові склянки оптом в Україні

Стакан одноразовий пластиковий нам є звичайним предметом побуту, але з його появою побут людини став простіше. Адже у громадських закладах, у клініках, у конторах, офісах завжди присутній кулер із питною водою, поруч із яким розташовуються одноразові стаканчики. Будь-який бажаючий вгамувати спрагу використовує пластиковий стаканчик з водою з кулера і відразу викидає його в бак, призначений для збору пластикового посуду. Це дуже зручно, не використовується традиційний посуд, накопичуючись десятками\сотнями, після кожного води, що випив; не снує спеціальна людина, яка змінює використані склянки на чисті, відразу вирушаючи мити наступну партію. Тобто, винахід харчових полімерів, а заодно і одноразової пластикової склянки з пластику, що переробляється, дало можливість спростити працю працівників місць громадського харчування і зробити процес пиття більш гігієнічним, скоротити процес роботи людини і заощадити час процесу роботи, а також і гроші, які б витратилися. на покупку миючого для склянок.

Одноразові стаканчики – лідери продажів!

Так чи інакше, склянки одноразові є безперечними лідерами продажів серед пластикового одноразового посуду, оскільки процес вгамування спраги – один із головних інстинктів людини.

Купить пластиковые стаканы оптом в Украине с доставкойЯкщо Ви вирішили купити пластикові склянки, їх можна використати:

Одноразові склянки широко використовуються повсюдно. У зв'язку з широким розповсюдженням пластикових стаканчиків, для їх виготовлення використовується якісний харчовий пластик абсолютно безпечний для здоров'я людини. А виробництво пластикових склянок відбувається на сертифікованому сучасному обладнанні, яке обслуговують кваліфіковані фахівці, дотримуючись усіх норм та вимог СЕС.

Купити пластикові склянки вигідно!

ПП Стеценко пропонує купити одноразові склянки за найнижчими цінами із якісного пластику. За роки продажу пластикової та паперової продукції наша компанія охарактеризувала себе як сумлінного постачальника пластикової продукції та паперової продукції. Наші низькі ціни на склянки та інші товари пов'язані з тим, що ЧП Стеценко є прямим постачальником одноразових пластикових склянок. Хороші ціни на пластикову продукцію, гарантують клієнтам можливість купити одноразові склянки та забезпечити вигідну та надійну співпрацю з перевіреною роками, сумлінною роботою нашою компанією.

Купити одноразові склянки оптом

Купити пластикові стаканчики оптом у необмеженій кількості та дрібним оптом можна, здійснивши покупки в інтернет-магазині одноразової пластикової продукції та паперової продукції від 300 грн. У разі виникнення питань щодо одноразових склянок та інших зв'яжіться з нами у зручному для Вас режимі.

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Залишіть свої дані і ми з вами зв'яжемося найближчим часом