Паперові склянки

Стакан бумажный белый 110мл., 50шт/уп.

Склянка паперова біла, 110мл., 50шт/уп.

19,00 грн

Склянка паперова біла, 110мл., 50шт/уп.

Замовити
Стакан бумажный белый 180мл., 50шт/уп.

Склянка паперова біла, 180мл., 50шт/уп.

22,00 грн

Склянка паперова біла, 180мл., 50шт/уп.

Замовити
Стакан бумажный белый, 250мл., 50шт/уп.

Склянка паперова біла, 250мл., 50шт/уп.

--- грн

Склянка паперова біла, 250мл., 50шт/уп.

Замовити
Стакан бумажный белый, 340мл., 50шт/уп.

Склянка паперова біла, 340мл., 50шт/уп.

--- грн

Склянка паперова біла, 340мл., 50шт/уп.

Замовити
Стакан бумажный с рисунком 110мл., 50шт/уп.

Склянка паперова з малюнком, 110мл., 50шт/уп.

19,00 грн

Склянка паперова з малюнком, 110мл., 50шт/уп.

Замовити
Стакан бумажный с рисунком, 180мл., 50шт/уп.

Склянка паперова з малюнком, 180мл., 50шт/уп.

22,00 грн

Склянка паперова з малюнком, 180мл., 50шт/уп.

Замовити


Одноразові паперові склянки визнані у всьому світі,
як найбезпечніший і гігієнічніший посуд!

Паперові стаканчики – здорова альтернатива звичайним пластиковим стаканчикам.

Купить бумажные стаканчики оптом в Украине

Для виготовлення кондиційних одноразових паперових стаканчиків використовують якісний щільний картон. Технологічний процес виробництва паперових склянок передбачає нанесення ламінованого покриття мінімальної товщини кілька мікронів зсередини, іноді і зовні заготовки. Цей процес попереджає передчасне намокання паперової склянки та виключає протікання холодних та гарячих напоїв. Виготовляють паперові склянки для кави та інших напоїв одношаровими та двошаровими, гладкими та гофрованими, нейтральними та яскравими.

Кому потрібні одноразові паперові стаканчики? По-перше, бізнесу, типу вендінг та кейтеринг. Адже споживання кави в сучасному світі тільки підвищується, тому зростає попит на паперові склянки для кави, як невід'ємний атрибут для кавових апаратів. По-друге, одноразові склянки - необхідна складова вдалого проведення часу при виїзних заходах, корпоративних, сімейних, дружніх, святкуванні дитячих свят, проведенні конкурсів та інше. А якщо склянки паперові, то їх застосування продуманий акт турботи про біосферу, своє здоров'я та гігієну.

Торгові автомати для реалізації кави, чаю, соку та інших напоїв стрімко набирають обертів та заполонюють громадські місця, заклади, бізнес-центри, медичні центри, ТЦ. Однотонні та принтовані одноразові паперові стаканчики для кав'ярень, стаціонарних, мобільних та самообслуговування займуть гідне місце серед необхідного інвентарю. При організації ж виїзду компанії друзів, родичів, колег паперові склянки та інший одноразовий посуд допоможуть уникнути турбот із традиційним посудом.

Купити паперові склянки з принтом – відмінний маркетинговий хід для підприємців!

Купить бумажные стаканы с по низкой цене с доставкой по Украине и Днепра

Пропонуємо купити паперові стаканчики для вендінгу, кейтерингу, використання в побуті, їх найбільш популярні формації. Паперові склянки обсягом 110, 180, 250 та 340 мл універсальні, вони підходять для вендінгових апаратів, кофемашин.

Привабливий дизайн паперових стаканчиків порадує і власників кавового бізнесу та клієнтів, які знову будуть із задоволенням користуватися Вашими послугами, збільшуючи дохід з продажу напоїв.

Якісна сировина та складання наших паперових стаканчиків не завдасть клопоту при їх використанні. Паперовий стаканчик з гарячим напоєм міцний і відразу не розповзеться, виплеснувши вміст у самий невідповідний момент. Якість наших паперових стаканчиків дозволить насолодитися як холодним, так і гарячим напоєм, від першого ковтка, що обпалює, до останніх крапель, не дозволивши забруднитися, обпектися і затьмарити настрій. Універсальні паперові стаканчики підходять для використання як гарячих, так і холодних напоїв, мало важать, зручні в транспортуванні, не забруднюють природне середовище, вартість у них мінімальна. Тому вигода від використання паперових склянок незаперечна. Ціна на паперові стаканчики у нашому інтернет-магазині задовольнить та порадує і підприємців, і приватних осіб!

Ціна на паперові стаканчики відмінна та доступна всім!

У нас можна купити паперові склянки оптом в Україні, дрібним та великим, для кав'ярень, вендінгових кавових апаратів самообслуговування, для кавомашин, виїзних заходів, від пікніка на кілька осіб до великих корпоративів, пропонуємо в нашому інтернет-магазині одноразовий посуд. За мінімальну ціну на паперові стаканчики отримуєте на виході максимальну користь!

 

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Залишіть свої дані і ми з вами зв'яжемося найближчим часом