Продукція

Набор одноразовых тарелок суповых, 10шт./уп.

Набір одноразових супових тарілок, 10шт./уп.

14,40 грн

Набір одноразових супових тарілок, 10шт./уп.

Замовити
Набор бумажных стаканов 110мм, 10шт./уп.

Набір паперових склянок 110мм, 10шт/уп.

6.96 грн

Набір паперових склянок 110мм, 10шт/уп.

Замовити
Набор бумажных стаканов 180мм, 10шт./уп.

Набір паперових склянок 180мм, 10шт./уп.

8,04 грн

Набір паперових склянок 180мм, 10шт./уп.

Замовити
Набор бумажных стаканов 250мм, 10шт./уп.

Набір паперових склянок 250мм, 10шт/уп.

10.80 грн

Набір паперових склянок 250мм, 10шт/уп.

Замовити
Тарелка одноразовая Андрекс 165н25 белая, 100шт./уп.

Тарілка одноразова Андрекс 165н25 біла, 100шт./уп.

62,60 грн

Тарілка одноразова Андрекс 165н25 біла, 100шт./уп.

Замовити
Стакан прозрачный 80мл., 100шт./уп.

Склянка прозора 80мл., 100шт./уп.

18,20 грн

Склянка прозора 80мл., 100шт./уп.

Замовити


Магазин пластикового посуду

Магазин одноразового посуду ПП Стеценко займається продажем паперової і пластикової посуду, яка призначена полегшити побут та забезпечити гігієнічність споживання їжі та напоїв у різноманітних умовах.

Найпопулярніша пластикова продукція в магазині одноразового посуду на вигідних умовах для всіх:

При покупці на суму від 300 грн. пластикової або паперової продукції кожен може зробити покупку в нашому. магазин одноразового посуду з доставкою у будь-який регіон України.

Інтернет-магазин пластикового одноразового посуду

Интернет-магазин одноразовой посуды с доставкой по Днепропетровску и УкраинеВсі ці товари та багато інших у широкому асортименті представлені у нашому інтернет-магазині пластикового посуду. Запропонована одноразова продукція широко відома споживачеві вже багато років і добре зарекомендувала себе. Одноразові товари, які ми реалізуємо в інтернет-магазині одноразової продукції ПП Стеценко, давно включені в популярний асортимент товарів на полицях супермаркетів. Приватні підприємці точок харчування, кафе, бістро, власники вендингових автоматів, барів та керінгових компаній, приватні особи довіряють нашій продукції та компанії у плані співробітництва.

Якісний харчовий пластик, з якого виготовляється одноразова продукція, безпечна для здоров'я людини. А сертифіковане сучасне виробництво одноразової продукції регулюється досвідченими фахівцями. Крім того, безперечною перевагою співпраці з ЧП Стеценко є низькі ціни на одноразові товари, які ми гарантуємо нашим клієнтам, оскільки є великим оптовим постачальником пластикової та паперової одноразової продукції. Купити одноразовий посуд в інтернет-магазині одноразової продукції ЧП Стеценко вигідно, надійно та практично.

З питань придбання одноразової пластикової продукції та співпраці звертайтеся до нас у будь-якому зручному режимі: електронному, телефонному. Інтернет-магазин одноразового посуду та інших одноразових товарів ЧП Стеценко завжди радий клієнтам!

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Залишіть свої дані і ми з вами зв'яжемося найближчим часом